یکشنبه 2 بهمن‌ماه سال 1390
غرق شدن یک اتوبوس دریایی در آب‌های هرمزگان و ... - 1نجات یافتگان حادثه، لحظاتی پس از بستری شدن در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس


آخرین جزئیات غرق شدن یک شناور سبک مسافری در آب‌های هرمزگان

شناور سبک مسافری در آبهای هرمزگان با 22 سرنشین عصر روز شنبه به دلیل بدی آب و هوا در مسیر هرمز - بندرعباس غرق شد. به گزارش خبرنگار مهر، یک فروند اتوبوس دریایی مسافری متعلق به تعاونی قایقداران و اتوبوسداران بندرعباس حوالی ساعت شش عصر علیرغم بدی آب و هوا و امواج دریا با 22 سرنشین از هرمز به سمت بندرعباس حرکت می کند.

به گفته شاهدین قبل از وقوع حادثه این شناور در نزدیکی های بندرعباس حوالی محله نخل ناخدا به دلیل تمام کردن سوخت دچار حادثه شده و غرق می شود.

تاکنون پنج سرنشین این شناور توسط تیمهای امداد و نجات هلال احمر و تیمهای امداد و نجات بنادر و دریانوردی هرمزگان نجات یافته اند که به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس منتقل شده اند و جستجو برای یافتن سایر مسافرین ادامه دارد.

در حال حاضر شناورهای هلال احمر، ناجی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان و غواصان در حال جستجو برای یافتن سایر مسافرین این شناور هستند. عصر امروز شنبه اداره کل هواشناسی استان تردد هرگونه شناور سبک و نیمه سنگین مسافری در مسیرهای بندرعباس - قشم و بلعکس، بندرعباس - هرمز و بلعکس را ممنوع اعلام کرده بود.


آرشیو


بازدیدکنندگان: 356418

انتشار مطالب این وبلاگ، تنها با ذکر منبع مجاز می باشد